دعای برگشت به زندگی مجدد و ممانعت از طلاق

دعای محبت مجرب و فوری

برای برگشت به زندگی مجدد و ممانعت از طلاق نیت کرده و با ایمان خالصانه و در ایام سعد با رعایت کامل اداب و شرایط دعای قرآنی ذیل را بنویسد :

[ایات شریفه ٧۴ از سورہ بقرہ : ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُمْ مِنْ بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَةِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَةً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَةِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاءُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَةِ اللَّهِ وَمَا اللَّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ
و سپس آیات ۱ و ٢ از سورہ انسان :هَلْ أَتَى عَلَى الْإِنْسَانِ حِینٌ مِنَ الدَّهْرِ لَمْ یَکُنْ شَیْئًا مَذْکُورًا ﴿۱﴾ إِنَّا خَلَقْنَا الْإِنْسَانَ مِنْ نُطْفَةٍ أَمْشَاجٍ نَبْتَلِیهِ فَجَعَلْنَاهُ سَمِیعًا بَصِیرًا] .


 در پایان ، دعای نوشته شده را در آب پاک حل کند و همسرش از آب آن دعا بنوشد.  هیچ گاه طلاقی صورت نگیرد و محبت میانشان جاری گردد. ان شاءالله.


*****

دعای برگشت به زندگی مجدد و ممانعت از طلاق , دعای ازدواج مجدد , دعای برگشت به زندگی و ازدواج , دعای جلوگیری از طلاق , دعای برگشت از طلاق , دستوالعمل ممانعت از طلاق گرفتن , دعای جلوگیری از طلاق و جدایی , دعای محبت و جلوگیری شدن از طلاق